اسنک سویق گندم

مقایسه سویق گندم با اسنک سویق

اسنک سویق گندم، مشابه سویق گندم می باشد. این محصول از فرآوری سویق گندم به دست می آید. وقتی سویق به صورت اسنک تبدیل می شود، برای استفاده بسیار راحت میباشد. مشکلی که بعضی از افراد هنگام استفاده از سویق دارند این است که چون سویق بصورت آرد شده است، مصرف آن کمی سخت می باشد. به همین خاطر مهندسین شرکت مهدیار، سویق گندم را در فرآیندی کاملاً بهداشتی و بدون کم شدن خواص آن، به اسنک سویق گندم تبدیل می کنند.سویق گندم

تبدیل سویق به اسنک

هنگام تبدیل سویق گندم به اسنک، دقت فراوانی جهت حفظ کیفیت سویق صورت می گیرد. این امر زیر نظر متخصص طب اسلامی صورت گرفته و یکی از شاگردان استاد تبریزیان بر تهیه محصول نظارت کامل دارد.

به همه افرادی که از سویق گندم به جهت خواص آن یا بخاطر توصیه طبیب استفاده می نمایند، پیشنهاد می کنیم، محصول اسنک سویق گندم را هم امتحان کنند. مطمئنا راحتی مصرف اسنک، به جای خود سویق، برایشان تجربه خوشایندی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: سویق چیست؟

سویق گندم تولید شده در شرکت مهدیار، از گندم دیم مزارع استان خراسان تهیه شده و بهترین نوع گندم در تهیه آن به کار می رود. کیفیت این سویق موجب شده که مشتریان زیادی از سراسر ایران ، برای خرید محصولات این شرکت اقدام کنند. شما هم می توانید، در صورت تمایل به استفاده از این سویق گندم درجه یک، با مسئول فروش شرکت در تماس باشید.

اسنک سویق گندمخواص اسنک سویق گندم

1- تقویت بنیه کودکان

2- مقوی برای بزرگسالان

3- چاق کننده می باشد و استفاده از آن برای وزن گرفتن جنین در اواخر بارداری و کودکان در حال رشد بسیار مفید میباشد

4- افزایش دهنده میل جنسی

5- جهت تسکین تب های شدید و امراض

6- مفید برای خانم های باردار و زمان شیردهی

7- کم کردن عوارض بیماری ام اس

8- جدا کننده صفرا از تن و بلغم از معده