اسنک سویق جو

اسنک سویق جو

اسنک سویق جو چیست؟

اسنک سویق جو، همان سویق جو می باشد، که پس از فرآوری به صورت اسنک در آورده می شود. اسنک از این جهت که تغذیه با آن راحت تر است طرفداران بیشتری دارد. کسانی که به جهت خواص درمانی یا برای بهره منده از سایر خاصیت ها، از سویق جو استفاده نموده اند، به خوبی می دانند که خوردن سویق چون به صورت آرد می باشد، کمی با سختی همراه است.

همکاران ما در شرکت مهدیار با ابداع روشی جدید، سویق را به صورت اسنک در آورده اند. این محصول فرآوری شده جهت استفاده، خیلی راحت تر از خود سویق می باشد.

همان گونه که می دانید سویق جو خواص فراوانی دارد  و در روایات و کتب مربوط به طب اسلامی، به آن اشاره شده است. اسنکی که از این سویق تهیه می شود، دارای همان خواص بوده و همان فواید را برای بدن انسان دارد.

چند نکته

برای تهیه سویق جو، همکاران ما بهترین نوع جو کاشته شده به صورت دیم را از بازار تهیه و طبق دستورات بزرگان طب اسلامی، آن را به صورت سویق در می آورند.

بخشی از این سویق در بسته بندی های مخصوص به صورت سویق جو به بازار عرضه می شود

قسمت دیگری از محصول سویق به بخش تولید اسنک فرستاده شده، و اسنک سویق جو، جهت مصرف کنندگان این محصول تهیه می شود.

تمام تلاش ما این که مواد اولیه ای که برای تهیه محصولات استفاده می کنیم، غلات درجه یک بوده و با رعایت اصول بهداشتی و تحت اشراف و نظارت یکی از شاگردان برجسته استاد تبریزیان، محصولات مربوطه آماده می شود.

بیشتر بخوانید: سویق چیست؟

سویق ها و اسنک ها در پاکت های ویژه، برای ارائه به بازار کشور، بسته بندی و در جعبه گذاشته می شوند.

خواص اسنک سویق جو

1- سرشار از ویتامین هایی مانند B، همچنین موادی مانند: منگنز، منیزیوم و …

2- تقویت کننده دستگاه گوارش

3- کاهنده قند خون

4- مفید برای افراد دیابتی

5- تنظیم کننده فشار خون

6- لاغر کننده

7- تقویت قلب

8-مقوی و برطرف کننده بیماری برسام

9- بهبود تنگی نفس